PHONE
TABLET
DESKTOP
 

Napsat novou zprávu
 

Kontrolní obrázek


Eliska Marikova
(5. 10. 2017 20:31)
S Andreou jsem fotila uz několikrát, v ateliéru i venku a vždy skvělá práce! Andrea nám fotila i svatbu a to s takovým nadšením, které se jen tak u každého nevidí, byla to skvělá spolupráce. Doporučuji na 100% a těším se na podzimní focení ;)

Kata, Luky a Maty
(17. 8. 2016 19:10)
Andrea nám vytvořila krásné těhotenské fotky. Máme díky ní nádhernou vzpomínku na našeho caparta ještě v bříšku. Spolupráce byla skvělá, atmosféra u foceni uvolněná, Andrea byla po celou dobu moc milá, i když spolupráce s mým manželem je někdy velmi obtížná:-) Určitě nás nefotila naposledy.

Veronika
(6. 1. 2016 11:22)
Pohodová Andrea je báječný, pozitivní člověk. Při focení je trpělivá a ochotně přistoupí i na nápady jiných. Moje děti do ničeho nepřirozeného nenutí a díky tomu vznikají pěkné fotky. I dospěláky umí pěkně namotivovat a dodá jim potřebné sebevědomí. Doporučuji!

Manzele Polonyiovi
(5. 1. 2016 21:23)
Moc dekujeme Andrejce za krasne svatebni fotky. Ve vsech smerech byla uzasna. Ma super napady, vytrvalost proste je skvela. Vrele ji doporucujeme ☺

Olga Šafková
(5. 1. 2016 9:02)
Nejlepší fotografka,kterou jsme kdy měli.S dětmi to umí skvěle a fotky se líbily celé rodině.

Manželé Lehkých
(4. 1. 2016 17:12)
Úžasná fotografka, která se nebojí žádné výzvy. Díky ní máme úžasné fotografie ze svatby, které každý obdivuje a my na nich vypadáme nádherně. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Markéta Machálek makeup and hair
(3. 1. 2016 21:53)
Báječná fotografka s dokonalým přístupem jak ke klientům, tak k ostatním lidem v týmu. S Andreou velmi ráda spolupracuji, dokáže se vcítit do pocitů svých zákazníků a nenásilně je navést k perfektním fotografiím. Nebojí se experimentovat a je připravena splnit všechna přání svých klientů. Spolupráci s ní vřele doporučuji...!!!

Blanka Drábková
(3. 1. 2016 21:14)
Super profesionální přístup, rychlost dodání fotografií, vřele doporučuji. Vánoční fotky jsou opravdu dokonalé.

Míša B.
(3. 1. 2016 18:48)
Focení s Andreou parádní, fotila kamarádce svatbu a profesionálka každým coulem. Ani studená voda v rybníce ji nezastavila ve focení z něj. Každý nápad, ať už náš - či fotografky, dopadl nad naše očekávání. Fotografka se nezalekla ani štaflí, či neobvyklích překážel a fotila o sto šest. S výsledky jsme byli opravdu spokojení a fotky jež byly jejím výsledkem, zůstanou úžasnou památkou na tento den. Ještě jednou moooc děkujeme.

Míša W.
(3. 1. 2016 18:15)
Příjemná spolupráce, přátelská atmosféra, Andrea to umí pěkně s dětmi, takže rodinné focení bylo moc fajn :-) Výsledné fotky také moc pěkné, dobré nápady, kreativita, ochota a příjemné jednání. Moc díky a rádi se od Vás necháme zase nafotit :-)

Ivča
(3. 1. 2016 18:00)
Spolupráce byla naprosto skvělá, fotky jsou úplně luxusní, což nám o Vánocích potvrdila i obdarovaná rodina..Rozhodně doporučuji a těším se na další focení s tím naším malým ,,Andílkem".."

Markéta Kaplanová
(3. 1. 2016 15:08)
S paní Andreou jsme vždy nadmíru spokojeni. Splní každé naše, i když sebebláznivější, přání ;-) Má milý a trpělivý přístup i v případě, že dítě nemá zrovna svůj den. K paní fotografce chodíme pravidelně a už nyní se těšíme na další focení. Můžeme jedině doporučit!

Iva Kašparová
(3. 1. 2016 14:46)
Skvělá spolupráce, velká trpělivost a ochota...máme krásné vánoční fotky. Takže mohu jen a jen doporučit... a určitě to nebylo naše poslední focení :)

Klára Roubínková
(3. 1. 2016 14:20)
I přes nulovou spolupráci 1, 5 roční dcery vznikly krásné vánoční fotky a to jen diky skvělému a profesionálnímu přístupu. Tímto bych chtěla všem Andreu doporučit :-)

Pavla Kubelková
(3. 1. 2016 13:36)
Díky příjemné spolupráci vznikl dárek pro manžela. Přátelský přístup mi pomohl překonat zábrany a vcítit se do nové dosud neznámé role. Líbí se mi možnost flexibilně domluvit podrobnosti focení...čas, místo, služby vizážistky atd....

Lucie Pourova
(3. 1. 2016 13:31)
Naprosta spokojenost,nadherne profi fotky.Uzasna,mila,trpeliva fotografka.Mame od Andrejky rodinne foceni,Vanocni foceni a i nafocenou svatbu. Muzu jen doporucit ☺

Powered by Phoca Guestbook